Hakkımızda

Havali Süspansiyon Sistemleri

Genel Bilgiler

Sertifikalarımız

Çalıştığımız Firmalar

Helezon Yaydan Dönüşümlü

Yaprak Yaydan Dönüşümlü

Hava Körükleri

Tam hava süspansiyon sistemine dönüşüm şunları içerir:

• Mevcut helezon yayı veya makas yayı parçalarının demonte edilmesi.

• Hava süspansiyon sistemi, ana madeni levha kolları (Z makas) reaksiyon destekleri, Panhard rodu, amortisörler, pnömatik (hava basıncı ile ilgili) parçalar (örn; körük, pistonlar, kompresör, hava kurutucu, hava tüpleri ve LSV-ünitesi), elektronik parçalar (örn; yükseklik sensörü, ECU, kontrol paneli anahtarı ve kablo takımı), çeşitli bağlama materyalleri ve dönüştürülmüş bir LSV levhasından oluşur. Bütün metal parçalar aşınma ve paslanma inhibitorü ile kaplanmıştır.

Opsiyonlar:
Ek park-freni (el freni) anahtarı
Standart hava süspansiyon sistemi kullanılırken aracın arka yüksekliği ancak el freni çekili durumdayken ayarlanabilir. Ek el freni anahtarı aracın arka yüksekliğinin normal el frenini kullanmak zorunda kalmadan ayarlanabilmesini sağlar. Bu opsiyon genellikle mini traktörler ve değiştirilebilir karoser sistemi olan araçlar için kullanılır (engelli araçlarında veya ambulanslarda verimlidir).

Otel anahtarı
Bu opsiyon araç içinde istenilen bir yerde hava süspansiyon sistemini çalıştırmak için ikinci bir anahtar işlevi görür. Bu sıklıkla binek arabalarda kullanılır.

Boşaltma valfı
Aracın daha hızlı alçaltılması için bir boşaltma valfı ile donatılabilir. Bu opsiyon genellikle araba nakliyatı yapan araçlarda kullanılır.

ECU-adaptörü
ECU-adaptörü, sadece aracı alçaltmak için gerekli havanın boşaltılmasını sağlar. Bu, şasi bump stopüzerinde dururken ECU adaptörünün körükten hava üflemeyi durduracağı anlamına gelir. Körükte kalan hava aracın daha hızlı yükselmesini sağlar. Otel anahtarı ve boşaltma valfı ECU-adaptörünün parçalarıdır. Bu opsiyon aynı zamanda, araç stop ettirildikten sonra bir saat süreyle hava süspansiyonunu çalıştırabilme olanağını sağlar.Süspansiyon Dünyası

Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi
Ahi Evran Mah. Çağrışım Sokak No:2/38 SİNCAN / ANKARA
Cep : 0 536 314 61 46
E-Posta : info@havalisuspansiyon.net

Bizi Takip Edin